Zborovanje slovenskih geografov 2017

22. in 23. septembra letos bo zborovanje slovenskih geografov, tokrat v Mariboru. Rdeča nit stanovskega srečanja bo pokrajina med Pohorjem in Slovenskimi goricami. Poleg tega želijo organizatorji pokazati novosti iz področja didaktike geografije, dosežke geografov z raziskovalnih ustanov ter drugih področij delovanja geografov.  Ob tem bo na ogled tematsko raznolika razstava, pa klepetalnica, ekskurzije, družabni večer, občni zbor ZGS, podelitev priznanj ZGS, vse to in še več – pravi  festival  geografije.

Na spletni strani  http://zborovanje2017.ff.um.si/ je program zborovanja, prijavnica ter druge informacije o zborovanju.
Kontaktni e-naslov: zborovanje2017@um.si.

Prispevajte svoj delež k festivalskemu vzdušju tudi vi in pridite v Maribor!

več o tem >>

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)