Pod okriljem mednarodne organizacije EUROGEO in v sodelovanju z Društvom učiteljev geografije Slovenije Oddelek za geografijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani ob praznovanju 100-letnice ustanovitve organizira mednarodno konferenco Hidden Geographies, katere del bodo tudi Ilešičevi dnevi

Učitelji prejmete za aktivno sodelovanje (predavanje, delavnica, plakat – 4 točke) ali le udeležbo brez aktivnega sodelovanja na dvodnevni (1 točka) oziroma tridnevni (1,5 točke) mednarodni konferenci ustrezno število točk na podlagi meril MIZŠ za napredovanje v nazive. Več o tem delu konference najdete na povezavi: http://hiddengeographies.geografija.si/media/uploads/files/Ilesicevi_dnevi_hg.pdf

Splošne informacije o konferenci in prijavi se nahajajo na spletni strani konference: http://hiddengeographies.geografija.si/

Kotizacija za slovenske učitelje znaša 125 €. Čas za prijavo in plačilo po nižji ceni (“early bird”) je do 26. aprila 2019.

Pridružite se nam od 29. do 31. avgusta 2019 v Ljubljani pri odkrivanju „skritih“ geografij, njihovem zaznavanju, razkrivanju, zaščiti in razlagi in ne zamudite zanimivih primerov ter iskrivih razprav o skritih geografijah med predstavniki različnih vej geografije in različnih strok.

Organizacijski odbor konference

(Skupno 367 obiskov, današnjih obiskov 1)